Gökkusagi Mah. Ceyhun Atif Kansu Cad. 1199. Sok. No:2/23-B Balgat - Ankara

Bariyer Sistemleri

kollu_bariyer.jpg

Bariyer sistemlerinde zorlama durumu olmadan motor desteğiyle planlanan yazılım kaynaklı açılabilir ve kapanma özelliğine sahip olan güçlü yazılım içeriği olmaktadır. Terminal halinde kurulan akımları bulunan iç ünitelerinde belirli akta kalınlığa sahip olan sac içinde açılma kapanma ve durma komutlarının belirlenmesinden kaynaklı olan ayrıca belirli butonlarla da kontrolleri sağlanan uyarı lambaları olan zararsız fitillerden meydana gelen ürünlerdir. Bazen bu ürünleri yay sayesinde anahtarla kontrol edebiliriz. Araçların park aşamalarını aslında kolay hale getirmeyi hedeflemede rol oynayan Bariyer Sistemleri otomatik ya da el ile kontrol sağlanan sistemdir. Belirli kapasitelere sahip olan akıllı sistemlerdir.

Bariyer Sistemleri kart sayesine geçiş kontrolleri yapılabilir. Hastane Otoparkları, Emniyet binaları, Fabrika Girişleri Konser Alanları özel Devlet kurum ve kuruluşlarında sınıflarına göre değişen ve koruma gerektiren Garaj ve Endüstri alanlarında kontrolü sağlamak amacıyla en etkin olması gereken otopark kontrol sistemidir. Araçlarda güvenliği sağlayan dar alanlarda araç girişin kontrol altına alan mantarlı sistemler olarak da ifade edilen motor gücüne bağlı olarak çalışan sistemidir. İçerisinde manyetik alan okuyucu hafıza kart gibi dengeli çalışmasını sağlayan düzenekli ürünlerdir. İçerisinde olan yüksek hassas okuyucu mikro programlama sayesinde yüksek önlem alınması gerekilen hava alanları için kontrol sağlayan düzenekler sağlanmaktadır.

Bariyer Sistemleri fiyat belirlenmesi günlük çalışma kapasite göre değişen ayrıca bazılarında kol uzunları kısa ya da uzun olan şifreli çalışabilen düğme kontrol panelleri olan içerisinde plastik galvaniz malzeme gibi ürünler bulunan uygulama alanlarına hâkim olan sistemdir. Ayrıca bazı sistemlerde iç düzeneklerde flaş içerikli lamba kontrolleri yapılır. Metro girişlerini kontrol etmek İstanbul gibi büyük şehirlerde düzgün hayatı sağlamak maksadıyla ciplerden de faydalanarak kontrol sağlayan bu sistemler oldukça kullanışlıdır.


Powered by Bilgeweb